Get Adobe Flash player

W dniu 14 X 2015 roku odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Obecni byli nauczyciele na czele z dyrekcją szkoły, pracownicy administracji i obsługi oraz emerytowani nauczyciele. Podczas części oficjalnej zostały wręczone nagrody dyrektora. Pani dyrektor przeczytała również życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej płynące ze strony władz regionalnych i państwowych. Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy 2bt, 3bt i 3ct przedstawili krótki montaż muzyczno-słowny, którego ukoronowaniem była tradycyjna już mini gala wręczenia nagród – Pancusiów dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi, których społeczność uczniowska darzy największym zaufaniem i sympatią. Kandydatów do nagród wytypowała cała społeczność uczniowska. Nagrody zostały wręczone w pięciu nietypowych kategoriach.

Pancusia w kategorii NADZIEJA PRZYSZŁOŚCI otrzymała Pani dyrektor Dorota Michalska

…za wielką życzliwość i przyjazny stosunek do szkolnej dziatwy, czyli nas – urwipołciów, kombinatorów, leni i innych gagatków. Ale również w odniesieniu do naszych pedagogów i wszystkich pracowników, którzy ciężko uwijają się w tym szkolnym ulu.  Za ogromny temperament i wiedzę jak ten cały szkolny organizm utrzymać na siłach, by trwał i szedł do przodu z nadzieją w przyszłość.

Pancusia w kategorii WŁADCZYNI KSIĄG otrzymała Pani Marta Szantyka.

…za sprawowanie pieczy nad zbiorem naszych szkolnych ksiąg, książek i książeczek. Za umiejętność zafascynowania nas rozległym światem literatury, piękna ojczystego języka, które niestety często w naszym wykonaniu jest przyczyną dolegliwości znanej jako więdnięcie uszu. Za otwieranie drzwi do krainy fantazji i opowieści która nigdy się nie kończy.

Pancusia w kategorii  SZKOLNY MACGYVER otrzymał  Pan Marek Wałczyk.

…za zmysł majsterkowicza, pomysłowość, umiejętność skonstruowania helikoptera ze starego wiatraka i spinacza do papieru oraz nowoczesnego czołgu z wałka do ciasta i gumy do żucia. Leonardo da Vinci to przy nim mały pikuś Wynalazca, konstruktor, traper, bodyguard i dozorca naszych kufajek w jednym.

Pancusia w kategorii MISTRZ WIEDZY TAJEMNEJ otrzymał  Pan Wiesław Mielnicki.

 …za ogromną erudycję, pewność siebie, bogatą wiedzę dostępną tylko dla wtajemniczonych. Za umiejętność sypania z rękawa łacińskimi sentencjami. Platon, Sokrates, Kartezjusz i Kant w jednym. Prawdziwy współczesny filozof. Ponadto właściciel tajemniczego nesesera, podobno znajdują się w nim rozwiązania wszystkich zagadek ludzkości. To on powinien prowadzić nasz naród. Będziemy zbierać podpisy pod odpowiednią petycją.

Pancusia w kategorii WIELKI SEKRETARZ otrzymała Pani Barbara Buta.

…za wielką cierpliwość do nas i ojców nauczycieli. Za przenikliwe spojrzenie, pewność siebie i umiejętność zachowania zimnej krwi i trzeźwego osądu w świecie dokumentów, pism, wniosków, podań. Zadzwoń do nas a usłyszysz w słuchawce miły, ciepły głos. Przez chwilę pomyślisz, czy to aby nie Krystyna Czubówna? Chcesz zostać członkiem naszej braci, udaj się do władczyni szkolnej pieczęci i czarodziejskiej księgi uczniów.

facebook
logowanie e-dziennik
logowanie e-dziennik
NASI PARTNERZY
NASI PARTNERZY