Get Adobe Flash player

21 kwietnia 2013 roku w siedzibie Lubelskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Lublinie 19 został przeprowadzony Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do udziału zgłosiło się 28 uczestników ze szkół województwa lubelskiego. W konkursie brali również udział uczniowie naszej szkoły Jan Płoński i Łukasz Zawiślak.

Zgodnie z regulaminem konkurs składał się z dwóch etapów: części pisemnej oraz części praktycznej. Test obejmował zakres wiedzy teoretycznej dotyczącej zagadnień bezpieczeństwa i higieny pracy w budownictwie zawartej w 30 – tu pytaniach. Część praktyczna polegała na rozwiązaniu problemu zawartego w wylosowanym przez uczestnika pytaniu. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą, umiejętnościami praktycznymi, samodzielnością oraz umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji.

Najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi. Janek Płoński zajął czwarte miejsce w klasyfikacji ogólnej i został nagrodzony nagrodą rzeczową w postaci zestawu narzędzi.

Gratulacje Janek

facebook
logowanie e-dziennik
logowanie e-dziennik
NASI PARTNERZY
NASI PARTNERZY