Get Adobe Flash player

Mamma Mia! i inne warszawskie atrakcje

20 maja 2015r. wyruszyliśmy na wycieczkę do stolicy naszej pięknej. Uczniowie klasy 2bt i 3bt pod opieką p. Jagody Janiszewskiej i p. Sylwii Kocyk, warszawską przygodę rozpoczęli od zwiedzania wystawy „Pompeje, życie w cieniu wulkanu” na Stadionie Narodowym, która zachwyciła wszystkich cyfrowymi projekcjami przestrzennymi, efektami multisensorycznymi, hologramami oraz trójwymiarowymi mirażami. Dzięki nowoczesnym technologiom mogliśmy spacerować ulicami starożytnego miasta i doświadczać atmosfery w nim panującej.

Mimo kapryśnej pogody udało nam się także odwiedzić warszawską syrenkę  i odkryć magiczne uliczki i miejsca Starego Miasta. Same Fusy, Kamienne Schodki i Krzywe Koło to nasze ulubione.

Głównym jednak punktem, przez wszystkich wyczekiwanym,  w naszym wycieczkowym planie był wieczór w teatrze Roma. Mamma Mia, to musical, który porwał nas wszystkich swoją energią, muzyką, scenografią, grą aktorską. Na dwie i pół godziny przenieśliśmy się z szarego miasta na kolorową, pełną energii, grecką wyspę, z której nie chcieliśmy wracać. Polecamy każdemu, a sami liczymy na powtórkę. Warszawską wyprawę uważamy za niezwykle udaną. (jj)

facebook
logowanie e-dziennik
logowanie e-dziennik
NASI PARTNERZY
NASI PARTNERZY