Get Adobe Flash player

 

14 października, jak każdego roku, w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Święta Edukacji Narodowej. Z tej okazji w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół Budowlanych zebrali się wszyscy nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie oraz zaproszeni goście. Wśród gości znaleźli się również emerytowani nauczyciele.

Uroczystość otworzyła pani dyrektor Wiesława Zarek, witając przybyłych gości. Następnie pani dyrektor złożyła podziękowania nauczycielom, którzy w ostatnim roku szkolnym odeszli na emeryturę. Po tym nastąpiło wręczenie nagród dyrektora dla zasłużonych nauczycieli i pracowników administracji.

Młodzież z klasy 2bt, pod czujnym okiem opiekunów samorządu uczniowskiego, przygotowała część artystyczną na tę okazję. Były zabawne historyjki , piosenki i „śmiechu co nie miara”. Jednak szczególnym punktem programu było wręczanie szkolnych maskotek, wykonanych przez uczniów. Niektórzy z nauczycieli zostali nominowani do otrzymania Pancusia w różnych kategoriach, takich jak np. wulkan życzliwości, anielska cierpliwość, torpeda szkolna, czy ojciec narodów.

facebook
logowanie e-dziennik
logowanie e-dziennik
NASI PARTNERZY
NASI PARTNERZY