Get Adobe Flash player

 

Pierwsze koty za płoty czyli Ślubowanie oraz Otrzęsiny Klas Pierwszych

Dnia 27 września 2013r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych połączone z otrzęsinowym turniejem klas. Pierwszoklasiści zostali ostatecznie włączeni w poczet uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Chełmie, przyjmując tym samym na siebie wszystkie prawa, przywileje i obowiązki.

Uroczystość ślubowania klas I otworzyła pani dyrektor Wiesława Zarek. Wszyscy pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły po czym nastąpiła oczekiwana przez wszystkich, część nieoficjalna, której obawiali się najbardziej nasi pierwszoklasiści – jak się później okazało, zupełnie niepotrzebnie.

Otrzęsiny przebiegły w atmosferze dobrej zabawy i humoru. Samorząd Uczniowski przygotował szereg konkurencji dla „kociaków”, m.in. Mleczna Droga, Ulubiony przysmak Izaaka Newtona, czyli grawitacja kontra sznurek…, Szkoła pod mikroskopem, Kinder-niespodzianka. Dzielni zawodnicy pokonywali zadanie za zadaniem zbliżając się do mety. Otrzęsinowy Turniej Klas wygrała klasa I CT, której wychowawczynią jest pani Lilianna Kostecka. Zwycięzcy otrzymali słodki upominek, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

 

facebook
logowanie e-dziennik
logowanie e-dziennik
NASI PARTNERZY
NASI PARTNERZY